Naar de Homepage (startpagina)Naar de nieuwsartikelenZoeken in de websiteSupport ingang voor onze klantenEnglish website 

dit is SMSfilosofiemanagementmedewerkerscompetentiesnieuws

Alles | Nieuws

 

25-11: Seminar Rapid E-Learning

zondag 25 januari 2009

 

 
Op 25 november organiseren wij een seminar onder de naam 'Rapid E-Learning' voor huidige en potentiële klanten op de High Tech Campus in Eindhoven.
 
Heeft u belangstelling, dan kunt u zich aanmelden via bijgaand formulier.
 
We beginnen met een plenaire 'warming-up', waarin de praktische kaders van E-learning, Documentatie en Procesmodellering worden toegelicht.
 
Verder zullen er gedurende de hele dag diverse sessies worden georganiseerd, waarvoor belangstellenden zich vooraf kunnen aanmelden. Dat zullen -afwisselend- 'informatieve' sessies (klant-ervaringen) en 'hands-on' activiteiten (workshops) zijn.
 
De pauzes zijn gezamenlijke ontmoetingsmomenten, zodat er tussen de deelnemers onderling contacten en ervaringen uitgewisseld kunnen worden.
 
Op het Rapid E-learning Seminar zullen inhoudelijke lezingen gepresenteerd worden door inhoudsdeskundigen. Deze presentaties zullen overzicht bieden in het vakgebied.
 
Daarnaast is het mogelijk te proeven aan de tools die wij zoal inzetten:
 
User Productivity Kit (voorheen OnDemand) en UPK-Pro
De UPK is een tool om heel snel e-learning simulaties en online help te maken en te ontsluiten over elke applicatie, zoals Oracle en SAP, maar ook uw eigen bedrijfsapplicaties.
 
Raptivity interactivity builder
Met Raptivity maakt u snel interactieve e-learning waarin interactie centraal staat. Heel geschikt om e-learning lesmateriaal te verrijken en om niet-systeem trainingen te maken.
 
Articulate Presenter
Op basis van Microsoft Powerpoint bouwt u met Articulate Presenter een professionele e-learning cursus inclusief toetsen of interacties die eventueel met tools als Raptivity gemaakt zijn. Hergebruik al uw lesmateriaal dat u in Powerpoint heeft gemaakt en bouw het eenvoudig om tot professioneel e-learning materiaal!
 
Engage! Modeler
Snel processen in kaart brengen en visualiseren op een manier die de eindgebruikers direct snappen. Biedt direct inzicht in de efficiency van de processen en verbeter deze. Koppel de procesmodellen vervolgens aan de User Productivity Kit.
 
Moodle
Een electronische leeromgeving (ELO) om e-learning content, gemaakt met Articulate Presenter, Engage! Modeler, Raptivity en User Productivity Kit aan te bieden. Moodle is zeer geschikt om de implementatie van nieuwe software te ondersteunen, maar kan ook als leeromgeving in organisaties ingezet worden. SMS biedt deze omgeving als SAAS oplossing aan. Door de modulaire opzet en met name de interessante licentiestructuur (Open Source) biedt Moodle een waardevolle oplossing om een e-learning omgeving op te zetten.
 
Programma

08.30-09.30

Ontvangst op de High Tech Campus Eindhoven

09.30-09.45

Introductie door Frank Dekkers, directeur SMS implementation engineers

09.45-10.30

Keynote door Rien van Alphen, Eindredacteur van de IMF leergang “e-Learning in de praktijk” en HCM manager en Consultant bij SMS: “Rapid eLearning; trends en ontwikkelingen in de praktijk"

10.30-11.00

Pauze

11.00-12.00

Case Eldim Sulzer: Eindgebruikers ondersteunen met procesmodellen

12.15-13.15

WORKSHOP Engage! Modeler - zelf processen modelleren OF WORKSHOP UPK Pro - simulatie opnames maken

13.15-14.15

LUNCH

14.15-15.00

Moodle en UPK Pro

15.15-16.15

WORKSHOP Raptivity OF  WORKSHOP Articulate Presenter

16.30-17.00

Prof Dr. Ph. (Flip) A. van der Wal - “Neuropsychological Speedlearning: how to dramatically improve your learning-curve”

17.00-17.30

Afsluiting programma en aansluitend borrel 

 
Deelname
Wij vragen een bijdrage van E 75,= voor de hele dag (incl.lunch).
Heeft u belangstelling, dan kunt u zich aanmelden via bijgaand formulier.

 

Terug